Grafické studio
Grafické návrhy zpracováváme v digitální podobě, tyto pak slouží jako podklad pro aplikaci vhodné výrobní technologie a následně pro samotnou produkci.
K nabídce grafického studia patří také grafická příprava pro tisk vizitek, hlavičkových papírů, bloků, brožur, pozvánek, novoročenek, reklamních letáčků, katalogů, plakátů a samolepek.
Dále grafické návrhy logotypu, grafických manuálů, polepu výloh, cedulí, automobilů, potisku autoplachet, reklamních bannerů, reklamních vlajek, třepetalek a v neposlední řadě i příprava pro malovanou reklamu na fasádu a potisk průmyslových podlah.


Malba na fasádu a průmyslové podlahy
Pro naše zákazníky mimo jiné realizujeme malovaná loga, reklamní texty nebo grafické motivy na fasádách panelových, bytových domů a na objektech MŠ - ZŠ a to kvalitními fasádními barvami CAPAROL, STOMIX, WEBER. Realizace se obvykle provádí z lešení nebo na zavěšených lávkách někdy i ve výšce 20m a dle potřeb zadavatele řešíme reklamu i mimo Olomouc.
Provádíme také označení podlah v průmyslových halách a to nátěrovými hmotami, jedná se o aplikaci bezpečnostních značek přes vyrobenou šablonu.


Digitální tisk
Rychlý a výkonný barevný tisk umožňuje tvorbu propagačních materiálů, efektní záznam z obchodních jednání, obrazový dokument o společenské akci, aktuální prezentace nových výrobků to vše jsou cesty jak dokonale představit vaši firmu a dát novou dimenzi vašim obchodním aktivitám. Vysoce efektivní a rychlý barevný digitální tisk výrazně zvýší přitažlivost a účinnost vašich tištěných materiálů.
K našim netradičním službám patří také velkoformátový tisk plakátů, samolepek, interiérových tapet, billboardů, motivů pro výstavní expozice to vše opatřené laminací v libovolném rozměru již od jednoho výtisku.


Auta a autoplachty
Váš automobil, dodávka nebo nákladní vůz je ideální a nejlevnější reklamní plochou pro vaši prezentaci. Po vytvoření grafického návrhu je reklama realizována ze samolepících fólií přímo na karoserii vozu, případně malována speciálními barvami na autoplachtu. Je možné i použití magnetické fólie pro opakovanou aplikaci na libovolnou kovovou plochu. Námi uplatňované technologické postupy a použité materiály jsou zárukou vysoké odolnosti a trvanlivosti našich výrobků.


Reklamní tabule
K výrobě tabulí menších rozměrů používáme speciální plastové desky u větších rozměrů je vhodnější plech a kovové profily. Pro řešení výtvarné stránky aplikujeme samolepící fólie v kombinaci s plnobarevným tiskem dle fotografické předlohy.


Reklamní plachty z PVC - bannery
Jsou reklamní nosiče určené pro vnitřní a venkovní reklamu, mohou být určeny pro ukotvení na fasádu budovy, pro pověšení na lešenářskou konstrukci nebo na ploty tzn. všude tam, kde jsou vaši potenciální zákazníci a kde budou dostatečně na očích. Výhodou těchto bannerů je jednoduchá manipulace - montáž, demontáž , rolovatelnost a přenášení z místa na místo.
Bannery vyrábíme s ohledem na větší pevnost z kvalitních materiálů včetně plnobarevného tisku, kovových ok a zpevněným obvodem plachty pomocí horkovzdušného svařování, vyrobíme jakýkoli formát a rozměr, na který lze aplikovat reklamní sdělení. Námi vyrobené bannery jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.


Informační systém
Slouží pro přesnou a rychlou orientaci v podnikových areálech a budovách. Jedná se o komplex prvků, který se skládá z mnoha jednotlivých součástí jako jsou interiérové a exteriérové orientační tabule, čísla na dveře, jmenovky, štítky na kliče atd. Pro jejich realizaci je možné zvolit z několika standardních stavebnicových systémů, v obzvláště náročných aplikacích lze navrhnout a vyrobit systém zcela atypický a unikátní


Dárkové předměty
Pro prezentaci vaší firmy, nabízíme reklamní a dárkové předměty různých cenových relací a způsobu užití včetně řešení reklamního potisku - igelitové tašky, propisky, bloky, kalendáře, trika, kšiltovky, luxusní dárky, diáře, klíčenky atd.


Hliníkové štítky
Vyrobíme pro vás výrobní štítky a kovové průmyslové štítky se všemi údaji, používaný materiál je AL plech v leštěné nebo kartáčované úpravě o síle 0,5; 0,8 a 1 mm, jsou vhodné na označení strojů, panelů, výrobků a zařízení. Veškeré štítky jsou vyráběny v rozměrech dle specifikace zákazníka, Grafické zadání zpracujeme a po schválení předlohy tyto štítky potiskneme sítotiskovou technologií nebo digitálním tiskem. Svým kvalitním povrchem jsou odolné proti rozpouštědlům, vodě, olejům, mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.
.
.